• Do nasledujúcej sezóny sme pre vás pripravili nové atraktívne dizajny značiek AEZ a DOTZ s viacerými farebnými prevedeniami 
  • Použitie na vozidlách je väčšinou možné bez zápisu do OEV vďaka ECE a ABE schváleniam
  • Dostupné už na Jar 2022 

Tri nové dizajny v šiestich farebných variantoch ponúkne automobilovým nadšencom širokú škálu možností ako skrášliť svoje vozidlo novými diskami. Možnosti použitia noviniek sú od strednej triedy až po luxusné  a offroudové modely vozidiel. Vďaka schváleniam ECE a ABE je možné väčšinu týchto diskov použiť bez potreby dodatočného zápisu do OEV.

                         

AEZ Atlanta Titan | AEZ Leichtmetallräder

AEZ Atlanta

Nové elegantno-dynamické viaclúčové dizajny s niečím extra

Nový dizajn od značky AEZ  Atlanta Titan – Leštená čelná plocha. Pre širokú škálu vozidiel je k dispozícii množstvo aplikácii bez potreby zápisov do TP vďaka ECE a ABE schváleniam. Od A pre Audi po V pre Volvo. Lesklý čierny viaclúč je dostupný od 17 do 20 palcov. Bez nutnej  registrácie sú dostupné najmä pre modely Audi A4 až Audi A8, BMW radu 5, BMW 6 GT, BMW radu 7, Volvo XC 40, XC 60, V 60 a V90 Cross Country, Tesla Model 3, ako aj pre mnohé modely Volkswagen a Škoda.

AEZ Atlanta Black- Leštená čelná plocha/Grafitové matovanie

Elegantno-dynamické viaclúčové disky. Kompaktná hranatá stredová oblasť v kombinácii s dynamickým, lineárnym dizajnom lúčov. Vo farebnej variácii titánovo leštená predná strana, nikdy nezostane bez povšimnutia. V rozmeroch 7,5×17″ až 9,5×20″, s rôznymi aplikáciami ABE a ECE, AEZ Atlanta Black pokrýva širokú škálu modelov áut strednej veľkosti vrátane rôznych hybridných a plne elektrických áut. Okrem toho zaťaženie až 780 kilogramov na disk ponúka množstvo vybavenia pre nový disk AEZ.

AEZ WHEELS

AEZ Porto

Nové dizajny krížových lúčov- rozdiel je v detailoch

Nový AEZ Porto dark- čierna/predná leštená plocha. Klasicky vyzerajúci hliníkový disk je určený výhradne pre autá so slávnou hviezdou. Je nenáročný a má jemnú, všednú eleganciu a nevtieravú športovosť, ktorú Mercedes len tak nepestuje od čias legendárneho Gullwingu. Vďaka svojmu autentickému dizajnu je AEZ Porto dark elegantným spoločníkom pre sedany, kombi, kabriolety a kupé tried C, E a S a roadstery SLK a SL. S päťcípou priamočiarou hviezdou na disku majstrovsky podčiarkuje súčasný dizajn zo Stuttgartu. Stred disku bol zámerne odľahčený, aby sa kládol osobitný dôraz na páry dvojitých lúčov.

Nový AEZ Porto black – variant s čiernym matným dizajnom, ktorý ponúka rôzne schválenia ABE a ECE pre množstvo modelov vozidiel. K dispozícii od 18 do 21 palcov. Okrem toho je v AEZ najvyššou prioritou E-mobilita, a preto je AEZ Porto black vhodný pre mnohé modely BEV, HEV, PHEV. AEZ Porto je vyrobené na mieru pre automobily strednej a vyššej strednej triedy, ako sú Audi A3, A4, BMW radu 5, BMW 6 GT, BMW radu 7, Land Rover Evoque a Land Rover Discovery Sport, pričom ponúka aj bezplatnú registráciu príslušenstva ECE pre širokú škálu hybridných a elektrických automobilov, ako sú Jaguar E-Pace, Škoda Enyaq, Tesla Model S a VW ID4.

DOTZ WHEELS

DOTZ Tanaka

Konkávne krížové lúče s energetickým zatočením až do 21 palcov

Nový dizajn od značky DOTZ Tanaka dark– šedá leštená plocha. DOTZ opäť dáva najavo svoju prítomnosť uvedením DOTZ Tanaka, úplne nového dizajnu s krížovými lúčmi s mnohými asymetrickými prvkami. V rozmeroch 8×18″ až 10×21″ sa disk hodí prevažne na modely strednej a vyššej strednej triedy. Pokiaľ ide o kombinácie modelov kolies a automobilov, vývojový tím sa zameral na nemeckých najpredávanejších modelov od Audi A4 po Audi 6, BMW radu 3, 5, 6 a 8.

Nový DOTZ Tanaka black– matná čierna. Veľký- široký-konkávny-trojrozmerný výkon. Kombinácia športového, agresívneho Y-lúču a hranatá, hlboká stredová oblasť zaisťuje výraznú dynamiku v dizajne a vytvára výrazné akcenty v každom pohybe kolesa. Desať výrazne zapustených koncov lúčov vytvára dodatočný 3D efekt, ktorý vizuálne oddeľuje hviezdu disku od základu disku. Pozitívnou stránkou tohto odľahčenia je úspora hmotnosti vo všetkých rozmeroch.

ONLINE 3D KONFIGURÁTOR