Firma ALUMAN Centrum s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 18 rokov.

V roku 2004 začala svoju činnosť ako firma zaoberajúca sa len opravou diskov a za svoju dobu existencie na trhu sme odhadom opravili viac ako 75 000 poškodených diskov a pomohli zákazníkom nielen zo Slovenska, ale aj Čiech, Maďarska, Rakúska a ostatných krajín.

Väčšina poškodených diskov končí na opravu práve v našej spoločnosti. Spolupracujeme aj s autoservismi, pneuservismi, predajcami vozidiel, bazármi po celom Slovensku.

Počas svojej existencie spoločnosť ALUMAN aby  vyhovela požiadavkám svojich zákazníkov rozšírila svoje služby o kompletný servis vozidiel rôznych značiek, preto u nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Všetky činnosti vykonávame v našich vlastných novovybudovaných priestoroch, Vaše disky počas svojej opravy alebo Vaše vozidlo počas celej doby opravy ostávajú výlučne v priestoroch nášho servisu.

Aj keď sa veľmi snažíme, nedokážeme naraz vyhovieť všetkým zákazníkom, ide najme o čas opravy a termíny. Najmä v prezúvacích obdobiach ( jar-jeseň ) je nespočetne veľa zákazníkov s poškodenými diskami a čakacia doba je preto niekedy dlhšia. Treba tiež pochopiť, že oprava disku nie je najjednoduchšia činnosť, ale technici aj s jedným diskom či už pri rovnaní, zváraní, leštení strávia aj hodiny, preto je doba opravy niekedy dlhšia, jednoducho naša práca a kvalita sú zaručené a rokmi overené a nemôžeme si rýchlou, nedokonalou a nekvalitnou prácou pokaziť naše dlho budované dobré meno.