S radosťou vám predstavujeme nové atraktívne dizajny hliníkových diskov na nadchádzajúcu sezónu  Jeseň/Zima 2022. Možnosti použitia noviniek sú od strednej triedy až po luxusné  vozidlá. Vďaka schváleniam ECE a ABE je možné väčšinu týchto diskov použiť bez potreby dodatočného zápisu do OEV.

 

NOVÉ ATRAKTÍVNE DIZAJNY V ZNAČKÁCH AEZ a DEZENT 

Zimná sezóna sa bude niesť na vlne štýlových a cenovo dostupných dizajnov AEZ Berlin dark a Berlin black v dvoch farebných prevedeniach.

V značke DEZENT ponúkame priaznivcom elektrických vozidiel, dizajn AO v čiernom a čierno leštenom prevedení. Ďalej máme pre vás pripravené dizajny TO, TV, KT spolu tak 4 nové dizajny značky DEZENT v 9 farebných variantoch.

AEZ Berlin dark 

Viaclúčový dizajn zdôrazňuje známy vzhľad športových modelov Mercedes a ešte viac zvyšuje lesk. AEZ Berlin dark s čiernou prednou leštenou plochou umocňuje elegantný štýl napríklad nového plne elektrického modelu EQA.

AEZ Berlin black
Viaclúčový dizajnový disk špeciálne vyvinutý pre modely Mercedes. K dispozícii v rozmeroch 7,5×18″ až 9,0×19″, AEZ ponúka mnoho aplikácií ECE, medzi nimi pre modely Mercedes triedy A, B, C, GLC, EQA a E-triedy, vrátane niekoľkých verzií AMG.

DEZENT AO dark
5- lúčový v aero dizajne. S nosnosťou 810 kg a širokou škálou dostupných rozmerov je disk DEZENT AO dark orientovaný na budúcnosť pre všetky elektrické autá (BEV) a plug-in hybridy.

DEZENT AO black
Robustný špecialista pre e-vozidlá. DEZENT AO black bol vyvinutý špeciálne pre vozidlá e-mobility. Vďaka vysokému užitočnému zaťaženiu až 810 kg je 5-dierový disk vhodný pre mnoho prémiových modelov a dostupný v rozmeroch 19 až 20 palcov.

DEZENT KT dark
4-dierový disk bez registrácie. Vďaka 4-dierovému vŕtaniu sa DEZENT KT dark  hodí ako uliaty na mestské autá. Špeciálne vyrobený na mieru pre ázijské autá značiek Kia a Hyundai.

DEZENT KT graphite
4-dierový disk pre ázijské mestské autá. Vďaka dynamicky tvarovaným dvojitým lúčom sa DEZENT KT graphite hodí predovšetkým k ázijským malorozmerným automobilom značiek Kia a Hyundai, pre ktoré bol špeciálne vyvinutý.

DEZENT TO black
Športovo-štýlový V-lúč. Vďaka širokej škále príslušenstva ECE bez registrácie je DEZENT TO black skutočným univerzálom. 5-dierový disk je k dispozícii v rozmeroch 17 až 19 palcov, ktorý spĺňa aj požiadavky e-mobility.

DEZENT TO dark
Elegantný a výkonný. Univerzálny disk DEZENT: So silným dôrazom na štýlovo navrhnuté lúče do V a širokou škálou príslušenstva ECE bez registrácie je 5-dierový disk DEZENT TO dark dobrou voľbou pre mnoho aplikácií.

DEZENT TV black
Multitalent pre ťažké váhy. Transportéry, dodávky a SUV sú oblasťou použitia DEZENT TV black, ktorý bez problémov zvládne záťaž  až 1050 kg na koleso.

DEZENT TV dark
Všestranné užitočné zaťaženie. DEZENT  TV dark vyvinul 5-dierový  dvojlúčový disk , ktorý je vhodný najmä pre dodávky, transportéry a SUV. DEZENT TV môže predviesť svoj talent aj v oblasti postfosílnej mobility.

DEZENT TV silver
Talentovaný dvojitý lúč. Strieborný disk DEZENT TV s dvojitými lúčmi upúta pozornosť so skrytým talentom. Výkonné lúče a dobre vyvážená štruktúra svedčia o tom, že tento disk sa môže pochváliť nielen elegantným dizajnom, ale aj pevnosťou a nosnosťou.

Vyberte si ALCAR disky podľa Vášho vkusu

Ako by na mojom aute vyzerali konkrétne disky? Mám zvoliť skôr lesklý strieborný dizajn alebo matný čierny? Náš online konfigurátor diskov vám odpovie na všetky tieto otázky a poskytne realistický zážitok počas procesu vyhľadávania vášho obľúbeného disku ALCAR. Stovky modelov diskov môžu byť prakticky okamžite virtuálne nainštalované na vašom vozidle, a to vo vysokej 3D kvalite

ONLINE KONFIGURÁTOR

ONLINE 3D KONFIGURÁTOR